RECENZIE

 

Prišla som s mojím dlhoročným problémom úzkosť, ktorá mi spôsobovala závraty, búšenie srdca, vnútorný nepokoj. Pred tým som užívala AD, navštevovala psychológa čo mi pomohlo tiež, ale na krátky čas po vysadení liekov sa to vrátilo. Chcem sa poďakovať pani doktorke za jej láskavosť, ústretovosť, za prístup ktorý má. Vysvetlila mi omnoho viac, čo ako s čím súvisí ako ktokoľvek predtým. Každý kto má problém a nevie čo sním, ako vyriešiť vrelo odporúčam nič nemôžte stratiť. Ďakujem Vám za nádej, za techniky, ktoré ste ma naučili za dôveru. Žiadne stretnutie nieje náhodne a ja verím, že ani naše nebolo. 🙂 
M.D.
 

Milá pani Doktorka Carter,

 

 
Prišla som k Vám s úzkosťou, ktorá bola taká intenzívna, že som ju cítila každé ráno hneď po prebudení. Toto sa opakovalo aj niekoľkokrát v priebehu dňa. Okrem úzkosti sa už dlhodobo liečim aj na depresívnu poruchu. 
Moje dni boli naplnené strachom, triaškami, plačom, čiernymi myšlienkami, beznádejou, neznášala som sa. Veľmi ma bolievala krčná chrbtica a hlava. Nevedela som, ako ďalej, skoro som si vzala život. Mám krásnu malú dcéru a nevedela som sa tešiť z mojej rodiny. Toto sa dialo i napriek tomu, že som hľadala odbornú pomoc.
Vy ste boli prvá lekárka, ktorá si ma vypočula do detailov a robili ste si o všetkom poznámky. Hneď na začiatku opadol zo mňa strach a pocit hanby, cítila som, že mi pomôžete. Na jednotlivých sedeniach ste ma viedli ku mojej zmene. Popri nových informáciách a jednotlivých cvičeniach, ktoré ste mi dali, som cítila i Vašu silu, Vaše skúsenosti, pochopenie pre mňa. 
Máte krásny uzdravujúci hlas, už prvá hypnóza bola balzamom pre moje myslenie a cítenie.
Zasiali sme spolu semienka krásnych rastlín, ktoré prerastajú čiernotu, ktorú som v sebe mala. Dali ste mi silný nástroj – hypnózu, ktorým tieto nové rastliny polievam a ony krásne zakvitli. Opäť si verím, vnímam sa oveľa reálnejšie a dokážem riešiť problémy, bolesti krčnej chrbtice a hlavy ustupujú a dokážem s nimi pracovať. Pomohli ste i mojej rodine, ktorá trpela so mnou.
Zmena, ktorá sa udiala počas terapie pod Vaším vedením, je silná a hlboká, vidí ju i moja rodina a blízki. Znova sa viem tešiť.
Mala som i zlé chvíle, kedy sa úzkosť vracala, ale stačilo si spomenúť, že ja som pánom svojho myslenia, pustiť si nahrávku hypnózy, vrátiť sa kratučko ku poznámkam a uvedomiť si, že sa nemusím trápiť. Tie zvädnuté krásne kvety opäť ožili. Toto som u iných terapeutov -psychológov nenašla.
Ďakujem nielen za Vašu profesionalitu, ďakujem Vám za Vašu schopnosť komplexne ma vnímať, flexibilitu a opravdivosť. Naštartovali ste ozdravný proces vo mne. Veľmi ste ma obohatili aj ako človeka. Vrelo Vás odporúčam každému, kto uvažuje o terapii s Vami. Prajem Vám veľa zdravia a radosti v živote.
 
Z.R.

Touto cestou by som ešte raz chcela veľmi pekne poďakovať  pani MUDr. Kataríne Carter za super príjemný, milý, vysoko odborný prístup, obrovskú pomoc a veľkú nádej, ktorú mi dala na zvládnutie mojich zdravotných problémov.

Moje zdravotné problémy začali po vyčerpávajúcom dlhoročnom strese, ktorý som relatívne zvládala bez liečby tabletkami, ale stres sa nahromadil do takej miery, že som ho už nezvládala a začali sa moje nepríjemné zdravotné problémy so žalúdkom, dennodennými početnými hnačkami, každodennou veľkou bolesťou hlavy, mala som vysoký krvný tlak, zvýšený cukor, nespavosť, strach, úzkosť, panické ataky, prvý krát v živote som nevedela čo sa so mnou deje, pár krát som myslela, že prichádza môj koniec na tomto svete. Moje percentuálne vyjadrenie fungovania organizmu v bežnom živote bolo asi na 10 %. Najlepšou terapiou v ťažkých chvíľach bol pre mňa môj malý usmievavý vnúčik. Po troch mesiacoch čakania na neurologické vyšetrenie tetanického syndrómu sa mi táto veľmi nepríjemná diagnóza potvrdila. Ani po vysokých dávkach horčíka, ktorý mi chýbal sa moje zdravie nezlepšilo a ja som si veľmi priala uzdraviť sa a tešiť sa zo života ako predtým bez utlmujúcich liekov.

Keďže o hypnoterapii som vedela málo, mala som pred ňou veľký rešpekt. Pani MUDr. Carter som si našla sama, objednala som sa na úvodnú konzultáciu, ktorá bola pre mňa emocionálne náročná, nezabudnuteľná, zdôverila som sa jej so všetkými problémami, ktoré ma trápili dlhé roky, ale už po prvom stretnutí som odchádzala s perfektným pocitom, že ma pani MUDr. vypočula, rozumela mojim problémom a chcela mi úprimne pomôcť. Pre mňa bola informácia, ktorú mi pani MUDr. Carter  na prvom stretnutí povedala: „ Ja Vám pomôžem“ veľmi vzácna, dodala mi vnútornú silu, nádej a ja som vedela, že spravím všetko čo bude potrebné, aby som sa vyliečila s pomocou výbornej pani MUDr. Carter.

Na prvú hypnoterapiu som išla s veľkým rešpektom, hypnoterapia bola príjemná, uvoľňujúca a už po prvej hypnoterapii som sa cítila lepšie, bola som veselšia a šťastnejšia. Absolvovala som šesť hypnoterapií, odporučila by som ich každému človeku, ktorý má zdravotný problém a hypnoterapia by bola nápomocná. Ja som sa tešila na každú ďalšiu hypnoterapiu, svedomito pripravenú pani MUDr. Carter s vypracovanými informáciami konkrétne pre mňa a pracovné úlohy, ktoré som  dostávala. Doma som zaujímavé informácie ohľadom fungovania nášho organizmu študovala a domáce zadania som si svedomito plnila.

Keďže mám vyštudovanú zdravotnícku školu som navyše pani MUDr. Carter veľmi vďačná za perfektné informácie ohľadom fungovania nášho organizmu, o ktorých som ani len netušila…..

Pani MUDr. Katka Carter nikdy na Vás nezabudnem, ďakujem Vám za obrovskú pomoc a chuť do života, ktorú ste mi opäť dali. Ste výnimočná, láskavá, veľmi dobrá a ja som nesmierne šťastná, že som Vás mohla spoznať.

I.J.


K pani dr.Carter som sa rozhodla ísť na základe opakovaných úzkosti ktoré má v poslednej dobe trápili
Už prvý rozhovor má presvedčil o tom, že som sa rozhodla správne 
Mnohé veci som pochopila vďaka správnemu nasmerovaniu, tiež som si mnohé uvedomila 
Samotna hypnóza je veľmi príjemná, po každej som odchádzala s dobrým pocitom 
Viem, že na sebe musím ešte popracovať no tiez viem, že pomocou technik ktoré som sa naučila si s nimi poradím 
Ešte raz ďakujem za skvelý a milý prístup 😉 
K.M.

Po zvažovaní a rôznych predsudkov som veľmi rada, že som sa rozhodla absolvovať hypnózu. Pani doktorku som vyhľadala na základe životnej situcácie (straty dieťaťa v pokročilom štádiu tehotenstva) a tam sa môj život zmenil: moja hlava, moje myslenie, nastala úzkosť, smútok a hlavne čo neutíchalo bol strach z budúcnosti, či sa to nestane znova. Myslela som, že to zvládnem sama, že čas všetko zahojí, áno postupne to bolelo menej, ale myšlienky  stále v hlave pracovali: prečo? čo ako sa to stane znova atd…tak som sa rozhodla vyhľadať odbornú pomoc. Od prvého momentu, keď som vstúpila do miestnosti som vedela, že som tu správne. Pani doktorka ma naučila ako mám správne ovládať svoje podvedomie, naučila má ako mám ovládať svoju úzkosť a domov som si odnielsa veľa odborných materiálov na študovanie. Samozrejme nikto Vám vašu hlavu nevymaže, ale s kvalifikovanými ľuďmi ako je p. Carter dokážete na sebe pracovať.                              Ďakujem Vám ste úžasný človek ktorý mi dal do života veľa  .                 DS


Chcem sa touto cestou poďakovať pani doktorke Katke Carter za príjemný, láskavý a vysoko odborný prístup pri riešení mojich problémov. Bolo pre mňa vykúpením nájsť človeka, ktorý rozumel mojim problémom s chronickou neuropatickou bolesťou, ktorá má trápila roky. Postupne, pomaly, pomocou rpznych techník sme našli cestu ko vystúpiť z bludného kruhu bolesti. Bola ste pre mňa tou najsprávnejšou voľbou. Veľká vďaka.
M. L.

Hneď po prvých minútach konzultácie som začal nadobúdať nádej a vieru v zlepšenie môjho zdravotného stavu a celkovej životnej pohody. Ale vrátim sa späť ako som sa dostal až ku hypnóze. Už dlhší čas som mal problém s obsesívnymi myšlienkami, ktoré mi bránili žiť svoj život v pohode a harmónií, ale vďaka hypnoterapii som sa dokázal zbaviť týchto negatívnych myšlienok. Pomocou techník, ktoré som sa naučil na sedeniach a ktoré sa môže naučiť každý som dokázal lepšie a efektívnejšie ovládať svoju myseľ. Vďaka zlepšeniu môjho psychického stavu  si môžem užívať teraz život konečne naplno. Na záver p. Carter veľmi pekne ďakujem za pomoc. 
M.S.

S myšlienkou vyskúšať hypnózu som sa pohrával už dlhší čas. Dostal som odporúčanie, že tu neďaleko – v SNV je dobrá lekárka MUDr. Katarína Carter, ktorá sa venuje hypnóze, hypnoterapii, regresívnej hypnoterapii. Kedže som nechcel užívať medikamentóznu liečbu, objednal som sa na terapiu u pani doktorky. Na prvé stretnutie som išiel s určitými obavami,
no po prvom sedení bolo všetko inak. Pani doktorka mi vysvetlila, ako bude terapia prebiehať a čo môžem od nej očakávať. Je veľmi empatická, pohodová, nemal som problém zdôveriť sa  so svojimi pocitmi úzkosti, sociálnou fóbiou. Učil som sa techniky ako zvládať rôzne situácie, ako na sebe pracovať. Hoci mi pravidelnosť sedení narušila Korona, stále som sa k Mudr.Carter tešil. Hypnoterapiu úprimne odporúčam všetkým, ktorí majú psychický problém a nevedia si rady. Pani doktorka je balzam na ubolenú dušu. S.B.

K absolvovní hypnoterapie  som sa odhodlal po  odporúčaní  rodinného priateľa.

Som po päťdesiatke , môj život bol v mladosti nebol jednoduchý. Rodinné vzťahy neboli harmonické   , prechádzal som si  mladíckou  rebéliou –   alkohol, neviazaný  nezodpovedný život v štýle „ no future „   Zlomovým bodom k ukončeniu tejto  mylnej  cesty  bola až smrť milovanej osoby  a  následné veľké citové zranenia  ma psychicky položili  až na dno bolesti.  Podpísalo sa to na mojom psychickom zdraví vo forme depresíí a  úzkostí .

Ako bežal čas , založil som si rodinu  ktorá  funguje dobre bez väčších problémov, podnikal som vcelku úspešne.

Vnútorne som však  obdobie problémovej mladosti  stále aj po toľkých rokoch nemal racionálne spracované , čo viedlo k neustálemu sa vracaniu v myšlienkach k  tomu obdobiu. Oberalo ma to  o energiu a životný elán a keď sa k tomu pridali problémy „ bežného života“  hektika podnikania atď. tak ma tieto  nevyriešené  problémy opakovane privádzali do depresíí , úzkostí  čo sa  v posledných rokoch prejavilo aj chronickou nespavosťou a únavou. Nemal som silu, životom som sa len vliekol.

Pani doktorka mi  po vypočutí  môjho  príbehu  tak ako každému „ ušila“ terapiu na mieru  zameranú cielene na  môj problém.

Zo samotnej hypnózy netreba mať obavu, je to  stav uvoľnenia  tela a  vedomej mysle , človek naplno vníma príjemný hlas p. doktorky  a  podvedomá myseľ  lepšie absorbuje  terapiu. Ak  to človek  so svojim  uzdravením  myslí vážne , vezme si  rady  a liečebné postupy p. doktorky k srdcu a pracuje na sebe, výsledky sú  úžasné.  Do svetla poznania sa vám dostane mnoho vecí z vašej  duše   ktoré vás dovtedy strašili a vy ste si s nimi  bez odbornej pomoci nevedeli sami poradiť.

Chcel by som týmto povzbudiť aj ľudí v strednom a vyššom veku aby sa nebáli  a  nevzdávali  boj o svoje zdravie a šťastie.  Hypnoterapiu u p. doktorky Carter všetkým  úprimne a vrelo odporúčam.

M.J.


Po dlhodobom strachu a strese o zdravie mojich najblizsich som sa zacala citit zle. Zacalo to nekontrolovatelnou uzkostou, strachom, miestami az depresiou. Vzdy som si myslela, ze som silna, zvladnem vsetko. Mylila som sa, neverila som, ze ja niecomu podlahnem.  Uzkost presla do telesnych prejavov neurogennej tetanie a zacal sa zacarovany kruh. Mala som pocit, ze mi ziaden lekar nerozumie a nevie pomoct. Vplyvom internetu som si podla svojich priznakov „naordinovala“ niekolko diagnoz a strach a uzkost ma ovladli. Boli dni, ked som si necitila nohy, ruky, mala som pocit, ze som pred infarktom a negativne myslienky uplne ovladali moju mysel. Ked mi odporucili pani doktorku a prezrela si jej internetovu stranku, tak si vravim: „Toto ja urcite nie.“ Po mesiaci „beznadejneho stavu“ som si prezrela stranku este raz a precitala recenzie. Napisala som email a nelutujem! Uz pri uvodnej konzultacii som mala pocit, ze konecne ma niekto chape. Po druhej konzultacii som sa zacala citit lepsie. Pocas dalsich konzultacii mi pomaly zacali ustupovat prejavy tetanie a hlavne negativne myslienky a strach ma uz tak neovladali. Dakujem pani doktorke za to, ze vzdy som sa jej mohla opytat a zdoverit sa si svojimi obavami, nevysmiala ma, podporila, vysvetlila. Mesiac po skonceni hypnozy mozem pokojne povedat, ze sa citim dobre! Prejavy tetanie vymizli a som opat ta mama ako predtym. Lutujem len to, ze som o hypnoze pochybovala a nezacala s nou hned! Nemuselo sa to zhorsovat a hlavne bola nestastna aj moja rodina. Preto si vazme zdravie nielen telesne ale aj psychicke, pretoze to je zaklad pre stastny zivot. 
 
K.J.

Po absolvovaní hypnózy v centre Hypnos-Sonu začal môj harmonický život.

Nie, nie je to klyšé. Je to zmena vnímania vlastných myšlienok a pocitov.

Hneď po hypnóze som zistila, že ide o terapiu a o liečenie. Doslova.

Moja miera chcenia vnoriť sa do stavu, v ktorom sa opýtam podvedomia prečo reagujem v živote na

záťažové situácie s okamžitou silnou mierou napätia, bola obrovská.

To napätie sa odrazilo na zhoršení zdravia v podobe torpídnych migrén, pociťovaní vynechávania tepu srdca (odborne extrasystoly), úzkosti, panických atakov.

Mala som pocit viny, že som nejako ublížila vlastnému dieťaťu. Skľúčujúci pocit viny, ktorý mi zviazal ruky, nohy, zalial ma do betónu, v ktorom sa nedalo dýchať, pričom mi to rozbúšilo srdce tak, že už bolo tak unavené, až začalo meniť rytmus…

Začalo sa to už počas obdobia tehotnosti. Stretla som sa s lekármi aj s tzv. nositeľmi rád, ktorí mi neustále tvrdili, že bude problém “to” a “tamto”, pretože ste zanedbali “to” a “tamto”. Nakoniec NIČ (skutočne NIČ) z toho, čo tvrdili nebola pravda. Nakoľko som podstúpila vyšetrenia aj u iných lekárov, ktorí mi nič z tých neodborne poskytnutých prognóz nepotvrdili. Boli to ničím nepodložené tvrdenia. Bez medicínskych dôkazov. Neodborné a zo strany lekárov v dvoch oblastiach nezodpovedné ale vo mne zanechali pocit viny, čo ak náhodou….

Rozhodla som sa absolvovať v centre Hypnos-Sonu hypnózu spolu s úvodnou konzultáciou (už počas konzultácie som pocítila určitý stupeň úľavy).

Prešli sme si nástroje – kognitívno behavoriálne techniky a spôsob ich používania. Tie mi doteraz pomáhajú spracovať záťažové situácie, riešiť ich a meniť môj postoj. Vďaka za ne…

A neskôr sme začali s hypnózou s témou POCIT VINY. Prežívanie záťažovej situácie s posunom v čase dozadu zas a zas bolo každým výdychom skutočnejšie. Počas hypnózy som si opäť prežila so všetkými pocitmi momenty v živote, počas ktorých som zažila presne ten istý pocit viny, ktorý ma tak desil. Prišli sme tak na to s hypnoterapeutkou, že som si už v minulosti zažila situácie, ktoré vo mne zanechali pocit viny. Bezdôvodný. Preto ich opätovným prežitím v reálnom živote (počas tehotnosti) som zažívala úzkosti, paniku až hrôzu. Počas tejto mojej cesty do podvedomia mi hypnoterapeutka Dr.Carter pragmaticky, racionálne navodila harmonizujúce sugescie a ja som dokázala zmeniť vnímanie negatívnej skúsenosti.

Zistila som ,že mám obrovský potenciál meniť vnímanie a reakcie, ktoré mi bránili žiť život s ľahkosťou. Dodalo mi to obrovské sebavedomie a chuť na sebe aj naďalej pracovať.

Hypnózou sa mi to teda neskončilo. Skončil sa môj bezdôvodný pocit viny a úzkosti, pocit vynechávania tepu sa takmer úplne vytratil a začal život, v ktorom si s obrovskou láskou užívam môjho syna, ktorý je stelesnením čarovného dieťaťa a neobviňujem sa za každú jeho zvýšenú teplotu, soplík alebo bolenie bruska, viem, že je to normálne a bežné a že ja za to jednoducho nemôžem. Bezdôvodne sa už neobviňujem. Záťažové momenty mám pod kontrolou. Deje sa tak za pomoci KBT technik, ktoré som sa počas sedení naučila používať. Je to práca na sebe. Práca, ktorá sa mi vypláca. Ďakujem Ti za to dr.Katka Carter…

M.Š.


Tak, prišiel som s tým, že som stál furt na jednom mieste a nevidel som veľa pozitívnych vecí v živote. Čo mi to dalo? Rôzne techniky, zlepšenie koncentrácie a dokázal som zlých ľudí poslať kade ľahšie. Naučilo ma to sa nevzdávať a neplakať nad zlou známkou a povzniesť sa napr. nad nevydarenými pokusmi o vzťah. Pomohlo to, dá sa povedať, so všetkým, nie som tak depresívny, som viac pozitívne naladený.
J.H.

K MUDr. Carter som sa dostala cez dobrú priateľku, ktorá mi ju odporúčala, mávala som stavy úzkosti, panické ataky, bála som sa o svoj život, nevedela som, čo sa so mnou deje. Pani doktorka ma naučila rôzne cvičenia, akú silu ma moja myseľ, ako ovládať svoje telo čo som doposiaľ vôbec nevedela. Už po prvom stretnutí som sa cítila ako nový človek, cítila som pokoj, taký ako som už dlho nepociťovala, na každej hypnóze som sa naučila niečo nové aj veci o ktorých som nikdy nepočula , naučila ma mať znova radú samu seba,ako mám reagovať v daných situáciách. Nikdy nebudem ľutovať, že som hypnózu podstúpila a odporúčam ju aj svojim blízkym a priateľom a samozrejme aj všetkým. 

 

 

 

 

 

 

Veľké ďakujem patrí pani doktorke Carter, ktorá mi dodala v ťažkých chvíľach pocit že som potrebná a silnejšia ako si myslím .   
V.G.

Veľa ľudí má skreslené predstavy o hypnóze, ako som mala aj ja.Pani doktorka mi vysvetlila princíp tejto metódy. Tak som sa rozhodla do toho ísť,už prve sedenie mi veľmi pomohlo cítila som sa oveľa lepšie. Pani doktorka ma naučila nebáť sa mojich strachov a panických atakov. Hypnóza mi veľmi pomohla aj všetky jej techniky. Za čo jej veľmi pekne ďakujem a vrele odporúčam pani Dr Carter.  
   A.K.

Môj začiatok začal koncom… bol som nádejný športovec ,ktorý sa pripravoval na súťaž v kulturistike .Denné cvičenia a zmáhanie tela za hranice možnosti má dostali na okraj, o ktorom som nikdy ani nemal tušenie .Jedného dňa po tréningu mi prišlo zle, bol to divný pocit ,ktorý má veľmi vydesil: bolesť na hrudi, ťažkosti s dýchaním, pocit ,že sa udusím ,že sa zbláznim… Vtedy keď má viezli na urgent som ešte ani netušil ,že budem mať na dlhú dobu tri kamarátky: panickú poruchu ,agorafóbiu a depresiu .Myslel som ,že je to ako chrípka… pár dni si oddýchnem a všetko to prejde. Mýlil som sa , bolo to závažnejšie ochorenie .Panické ataky má navštevovali všade, chodili so mnou do wellness ,kaviarne, prírody, práce, proste všade .Môj svet sa stal čierno- bielou krajinou, v ktorej som denne uvažoval o samovražde. Zo silného, energetického muža sa stal bojazlivý chlapček ,ktorý denne prosil o nápravu. Začal som pátrať, predsa musí existovať cesta, niekto, kto mi pomôže .Moja choroba poznačila mňa, moju rodinu, moje manželstvo sa rozpadlo a ja som chodil od dverám k dverám : cez lekárov ,šarlatánov ,liečiteľov. Prešiel som Slovensko krížom –krážom, no každý za rozumný poplatok ponúkal úľavu ,uzdravenie .Prešlo 5 dlhých rokov kedy som v jeden večer čítal o hypnóze a povedal som si, že aká sprostosť ,ako môže toto pomôcť ľuďom, je to nebezpečné, je to čierna Mágia, čítal som kdesi v knihe. Vyskočila mi stránka Dr.Katarina Carter , neurológ ,ktorý sa zaoberá liečbou pomocou hypnózy, chvíľu som uvažoval: doktorka , to je dobre… prešiel som na jej recenzie a ukazovali sa sľubne .Môj stav bol žalostný, nemohol som ani šoférovať, pretože na diaľnici som dostával panické ataky, pretože som si myslel ,že nemám kam z auta ujsť keď má to chytí, no napriek tomu som sa objednal, nemal som čo stratiť .Prvý dojem z Dr.Carter bol príjemný milý hlas ,ktorý má upokojil vždy a keď som prišiel i pekný vzhľad a príjemne miesto .Chcem podotknúť ,že prvé tri razy ma na terapiu doviezol kamarát a ja som ležal na zadných sedačkách môjho auta .Môžem sa nazvať ,že ja som veľmi nedôverčivý a nespokojný s priemerom, no táto terapia je top.. dostával som od Dr.Carter domáce úlohy, kde som pracoval sám na sebe a tá obávaná hypnóza, z ktorej som mal strach sa stala mojím útočiskom, myslím že v poslednej chvíli, pretože som v sebe živil beznádej .Pre vás ,ktorí sa obávate tohto terapeutického postupu, Vám ja môžem slobodne a čestne prehlásiť ,že hypnóza je hlboká relaxácia pomocou ktorej sa nemocný ,vystresovaný a vystrašený človiečik ,ktorý leží pohodlne v mäkkom kresle môže uvoľniť a tak pracovať pri plnom vedomí na sebe samom, na tom spúšťači ,ktorý mu denne bráni byt človekom, milovať ,smiať sa,chápať ,pomáhať ,dýchať ,tešiť sa na každý deň, či už je slnko alebo prší dážď .Príjemný a chápavý hlas Dr.Carter mi dával priestor nahliadnuť na traumy ,ktoré som prežil a po treťom sedení som na to štvrté vzal moje auto a odcestoval som sám po terapii.. čestne prehlasujem ,že keby môj strach nebol mojim pánom pred piatimi rokmi, nemusel by som prísť o tisíce EUR a to doslovne .Ďakujem Vám, Dr.Katarina Carter ,že ste má naučili , ako sa nebáť mojich strachov ,že ste ma naučili techniky na zvládanie panických atakov a že ste mi vrátili zeleň ,slnko krásnu oblohu do môjho sveta, v ktorom bol už iba popol a prach ! Úprimne.. ja viem čo znamená život bez života… hypnózu odporúčam , pomohla mi .
M.G.

Ani neviem ako som sa po všetkých možných vyšetreniach u tej milej Mudr. Carter ocitol J. Som veľmi rad že som to absolvoval a dozvedel sa mnoho zaujímavosti o fungovaní a pracovaní s vlastnými myšlienkami a čo je najdôležitejšie že mi to pomohlo. Touto cestou chcem poďakovať Mudr. Carter za jej vysoko profesionálny ale aj ľudský prístup.

P.


K pani doktorke Carter som prišla vo veľmi zlom telesnom aj psychickom stave, s vierou, že mi pomôže. Počula som už niečo o hypnóze a hypnoterapii, no netušila som, čo to všetko obnáša. Potrebovala som pomoc, nevedela som, ako mám ďalej žiť po rôznych prekonaných traumách, ktoré som v sebe nevedela spracovať a veľmi to malo dosah na môj celkový zdravotný  stav. Vyvinuli sa u mňa rôzne druhy fóbií a panických atakov, ktoré mi bránili žiť plnohodnotný život. Trpela som niekoľko rokov nespavosťou a bola som už veľmi vyčerpaná. Lieky som brať nechcela, preto som zvolila túto alternatívu. Pani Carter ku mne pristupovala veľmi citlivo, empaticky a na vysokej profesionálnej úrovni. Je to človek, ktorý Vám naozaj chce pomôcť. Naučila ma vnímať a pozerať sa na veci inak. Už po prvom sedení som odchádzala s úsmevom ?, a ja som vedela, že som urobila správne rozhodnutie. Počas hypnózy ma sprevádzal príjemný a pokojný hlas pani doktorky, ktorý mi vštepoval do môjho podvedomia pozitívne informácie, ktoré boli pre mňa dôležité, pričom som sa naučila úplne sa uvoľniť nielen počas hypnózy, ale dokážem to aj v dennom živote v rôznych náročných situáciách. A čo je dôležité, už sa nebojím, lebo som sa naučila pomocou rôznych techník zvládať aj tie najnáročnejšie situácie. Do môjho života sa vrátil spánok a ja sa cítim ako znovuzrodená. A som veľmi vďačná pani Carter, že mi takto pomohla a že môžem žiť opäť plnohodnotný život ako nový človek ?

Odporúčam túto hypnoterapiu všetkým, ktorí trpia rôznymi strachmi, fóbiami, trémou, nespavosťou, depresiou, ale aj nízkym sebavedomím, ktorí sa cítia akoby zaseknutí v živote a nevedia, ako ďalej, ale aj psychicky týraným ženám, či mužom, aby našli opäť svoju hodnotu a naučili sa nenechať si viac ubližovať.  Ďakujem Vám, pani Carter ❤️ S úctou  O.H.


Prvé sedenie bolo dosť nezvyčajné ale potom som sa tešil na ukludňujúci hlas Dr.Carter. A bol to najlepšie strávený čas, ktorý som mohol venovať svojmu psychickému zdraviu. Veľa som sa naučil, ako pracovať s myšlienkami, s pocitmi, a dokonca ako ich ovládať. Dr.Carter mi ukázala cestu, po ktorej treba ísť. Som veľmi rád, že som mal túto možnosť zažiť niečo tak úžasné. Ešte raz ďakujem! ŠB


I cannot begin to express my satisfactiion at the HYPNOS_SONU Clinic I had visit recently. Dr. Carter has changed my life. I have experienced incredible results in just a few sessions of hypnotherapy. Dr. Carter was very lovely she was always smiling and treated me with loving care. I no longer worry as much + take each day as it comes. I do sleep much better and I feel a lot more relax. Thank you very much Dr. Carter J.B.


Ani neviem ako mám dostatočne vyjadriť vďaku a spokojnosť s klinikou HYPNOS-SONU, ktorú som nedávno navštívila. Pani Dr. Carter zmenila môj život. Už po prvých hypnoterapiách som dosiahla neuveriteľné výsledky. Pani Dr. Carter bola veľmi milá, vždy sa usmievala, bola láskavá a starostlivá. Už sa viac nebojím budúcnosti, už sa viac neobávam mojej choroby a neobávam sa ísť večer do postele. Spím oveľa lepšie a cítim sa oveľa uvoľnenejšie. Ďakujem. Ďakujem. Ďakujem veľmi pekne Dr. Carter 🙂 J.B.


Rozhodol som sa navstivit Dr.Carter po viacerych nestastnych rozhodnutiach v mojom zivote. Mal som pocit ze potrebujem poznat pricinu tychto mojich rozhodnuti, na ktoru sme sa spolocnou cestou terapie pokusali prist. Cas ukaze ako sme boli uspesni, no verim ze poctivym a profesionalnym pristupom Dr.Carter, ktory ocenujem, sa mi ciel podari splnit.  JŠ


Rozhodol som sa absolvovať terapiu u Dr. Carter aj keď moje okolie,
ktorému som sa zdôveril, ma dosť odhováralo. Malo dosť veľkú nedôveru a
hlavne predsudky voči hypnóze.
Snažil som sa vyriešiť svoje problémy prameniace z dlhodobého nadmerného
pracovného zaťaženia.
Pani doktorka mi dala perfektný návod ako riešiť svoje problémy formou
usporiadania svojich myšlienok a zanalyzovania svojich emócií a ich
následné držanie pod kontrolou.
Boli to pre mňa jedny z najlepšie investovaných peňazí do terapie a
odporučil som ju aj ostatným svojim priateľom.
Ďakujem. S pozdravom
PG


Touto cestou by som sa chcela poďakovať pani doktorke Carter za  úžasne  empatický prístup , podrobné vysvetlenie príčin mojich doterajších stavov.  Už dva roky trpím agorafóbiou, panickou poruchou a stavmi úzkosti. Tieto
stavy mi spôsobovali fyzické bolesti ( bolesti hlavy, krčnej chrtice, žalúdka ) a nechcela som to riešiť liekmi, preto som sa rozhodla pre hypnózu. Nemalo som extra vedomosti o tomto spôsobe odstraňovania problémov, ale rozhodla som sa to vyskúšať. Už na prvom sedení (konzultácií) som bola
presvedčená, že som urobila dobre  a získala som úplnú dôveru voči pani
doktorke. Počas sedení som sa dozvedela o úplne jednoduchých metódach ako zmeniť myšlienkové pochody podvedomia a tým postupne odstraňovať negatívne  dôsledky mojich stavov. Úplne som si užívala relaxačnú hudbu, príjemný hlas pani doktorky, ktorý do môjho podvedomia zasielal pozitívne informácie. Zo sedení som odchádzala uvoľnená s dobrou
náladou. Vrelé odporúčam !!!
M.J.


Keď som si rozhodovala či pojdem k Vám vravela som si hypnoza? Neublíži mi to?co ak sa niečo stane?A stalo sa .Zmenilo mi to život.Vyskusala som rôzne možnosti ako sa zbaviť depresii a nepomohlo mi nič.Az vy ,Vas prístup a hypnoza..aj keď viem že som len na začiatku  no nového začiatku. A za to Vám chcem poďakovať a mozem všetkým ,ktorí vahaju  odporučiť. Choďte a vyskúšajte a nebudete ľutovať.Este raz jedna VELKA VĎAKA. LG


Som vďačná za kontakt, ktorý som na pani doktorku Carter dostala.  Myšlienkové vzorce, v ktorých roky fungujeme, mnohokrát spôsobia
v našom živote veľa problémov. Ďakujem za úplne nový pohľad pri riešení rôznych životných situácií,  príjemnú pohodu pri konzultáciách a možnosť stretnúť tak skvelého človeka akým Dr. Carter bezpochyby je.
Ďakujem
AV


Dobrý deň pani doktorka.

Chcem sa Vám poďakovať za terapiu, ktorú som u Vás absolvovala. Už roky som hľadala spôsob riešenia svojich úzkostí, aby som nemusela brať lieky. Keď som natrafila na liečbu hypnózou, priznám sa mala som na začiatku obavy. Predstavu o hypnóze som mala rozhodne inú. V skutočnosti ale išlo o príjemnú relaxáciu pri ktorej som bola pri vedomí a vnímala Vaše slová. Naše negatívne myšlienky sú len naučené. A presne tak sa dokážeme naučiť aj tie pozitívne. Chce to čas a trpezlivosť. Ale najmä s Vašou pomocou som svoje negatívne myšlienky pochopila a začala učiť svoje podvedome tie pozitívne.  Ťažko povedať či som sa na to mohla odhodlať už skôr, ale čo k človeku má prísť, to príde v správnom čase.  Ďakujem ? M.F., SNV


O hypnoze som uz vedela dost a aj ze je to vedcky potvrdene, avsak najst dobreho hypnoterapeuta je uz trochu tazsie. Pani doctorca Carter je aj neurologicka a to vo mne povzbudilo vatcsiu doveru. Byt v hypnoze je velmi relaxujuce, bola som v takom pokojnom klude kde bola prijemna relaxujuca hudba a pani doktora sa pytala otazky alebo vravela povzbudzuje slova ktore moje podvedomie potrebovalo pocut. Bola som pri vedomi a mala som na vyber odpovedat na otazky alebo ako sa stalo pri prvom sedeni, este som nebola pripravena dat von bolestive spomienky. Avsak pri druhom sedeni som vedela za je len v mojom zaujme aby som prekonala strach, bolest a hanbu ktora ma sprevadzala a hlavne kvoli comu som k pani doctorke prisla. Velmi sa mi ulahcilo po tomto sedeni a prvykrat za velmi dlhy cas som spala v noci ako babetko. Nahravky ktore mi pani doktorka dala si nadalej pustam kazdy vecer pred spanim a uz tabletky na spanie vobec nepouzivam. Velmi sa mi polepsilo a to vdaka pani doctorke a jej prijemnemu hlasu a takties ze tak ako ona mi vysvetlial preco sa urcite veci v mojom zivote deju a ako na to treba ist som konecne pochopila. Jednu vec lutujem ze som tam nezasla uz pred par rokmi.    AB 


Veľmi som váhala , či do tejto terapie ísť- pretože som mala strach a obrovsku nedôveru. Po čase som sa rozhodla ísť, pretože som už nevedela pokračovať v živote s tým strachom, ktorý ma paralyzoval.  Každým stretnutím s Mudr. Carter, som cítila väčšiu a väčšiu slobodu hlboko v mojom srdci. Prišla som na to, že keď v mojom živote príde moment, kedy cítim strach, je to v poriadku. Rozdiel je v tom, že už viem ako s ním “ hovoriť”. Boli to teda pre mna jedny z najlepšie investovaných peňazí a možnosť stretnúť človeka, ktorý ma pre mna  nevyčísliteľnú hodnotu. Ďakujem  M. PP


O hypnóze som premýšľala lebo som chcela prestať fajčiť. Vďaka  pani dr.Carter sa mi to podarilo. A nielen to ale podarilo sa mi prekonať strach z vystúpenia na verejnosti, podarilo sa mi dostať myšlienky po kontrolu, podarilo sa mi večer s ľahkosťou zaspávať. Týmto chcem povedať každému kto o hypnóze premýšľa, aby sa nebál. Je to naozaj výborná terapia, ktorá pozitívne ovplyvňuje zdravie a kvalitu života. Stretla som sa s profesionálnym a zároveň láskavým prístupom pani doktorky. Pani doktorka mi pomohla vyriešiť nie iba jeden problém a za to jej patrí veľké ĎAKUJEM. VP  


O hypnoze som si vela citala a vzdy ma svojim sposobom lakala, vedela som, ze ju chcem vyskusat ale nedarilo sa mi najst terapeuta, ktory by mi bol od prvej chvile sympaticky a mal moju plnu doveru. Az som na internete nasla pani dr.Carter a pozitivne recenzie na jej pracu. Uz od prveho stretnutia som sa citila vyborne a na kazdu jednu hypnozu som sa neskutocne tesila. Bola to pre mna vyzivne stravena hodina kazdy tyzden , naucila som sa mnoho technik ako zvladat zatazove situacie. Pri hypnoze som zazila stav uplnej relaxacie, velmi prijemny a telu prirodzeny. Naucila som sa viac si verit a verit svojmu telu. Urcite odporucam kazdemu, kto citi, ze ho tento druh terapie vola. V pani doktorke najdete odbornu pomoc, podporu, empatiu, nadsenie, usmev a jej 100percentnu pritomnost pri kazdom pacientovi a neskutocnu chut pomoct 🙂 ja sa tesim na dalsie stretnutie, bola to pre mna psychohygiena stravena na spravnom mieste s tym spravnym clovekom, kedy sa mohli pohnut ozdravne sily , ktore su v kazdom z nas. Patri vam moje velke dakujem, pani doktorka. AH, Košice


Pani doktorka Carther je úžasný človek a vynikajúci odborník. Už po prvom (úvodnom) stretnutí som od nej odchádzala s pocitom, že blok kvôli ktorému som k nej prišla, dokážem s jej pomocou hravo odstrániť.

Naše stretnutia boli aj o teóriách ako funguje ľudský mozog, ktoré som následne vyskúšala v praxi. Vždy som sa tešila ako si oddýchnem pri hypnóze… Príjemná hudba, pohodlné kreslo a hlas pani doktorky, ktorý mi hovoril, čo si mám predstavovať, aby som zmenila staré návyky, bol úžasný relax. Odporúčam všetkým, ktorí potrebujú „nakopnutie“ k zmene. Za seba veľké ĎAKUJEM Marta SNV


Odporúčam pre ľudí, ktorí chcú zmenu vo svojom živote a nedokážu sa sami posunúť. Prišla som k pani doktorke s tým, že mám problém, ktorý som si uvedomovala. Išlo o nízke sebavedomie a sociálnu fóbiu. Pani doktorka Vám vysvetlí príčiny prečo Vám vznikli jednotlivé problémy a spoločnou spoluprácou prichádzate k rozuzleniu a uvedomeniu si, kde musíte na sebe pracovať. Klient nesie byť lenivý, musí zodpovedne plniť úlohy. Vďaka týmto úlohám som svoj život posúvala pomaličky v pred. Čas hodiny je venovaná príjemnej relaxácii, kedy v stave úplného uvedomenia si čo Vám rozpráva, Vás navodí na pozitívne obrazy a tvrdenia. Taktiež Vás navodí na predstavy, ktoré nechcete vo svojom živote a nahradíte ich pozitívnymi, ktoré chcete žiť. Veľmi príjemné. 

Bola mi ukázaná cesta po ktorej mám ísť a jednotlivé brány ktoré mi bránili žiť kvalitnejší život sa pomalinky začínajú otvárať.
Po čase som pani doktorku prestala vnímať ako lekárku pred ktorou mám mať rešpekt, ale ako milého, srdečného a nápomocného človeka ktorý mi mal v živote pomôcť. Patrí Vám veľká vďaka. V.P.

 


S úzkozťou, panickými atakmi a agorafóbiou už žijem 20 rokov. A za tých 20 rokov som sa snažila nájsť všetky dostupné zdroje, ako to zvládať, ako žiť plnohodnotný život , bez strachu, bez úzkosti a bez paniky. Pre hypnózu som sa rozhodla už velmi dávno, ale nebola som ochotná zveriť sa do rúk hypnoterapeuta bez medicínskeho vzdelania. Až som sa dopátrala k Dr. CARTER a môžem potvrdiť, že to bola dobrá voľba. Spojenie neurológa a hypnoterapeuta je tým, čo som hľadala. 

Naivne som očakávala, že prebehne zopár terapií a objavím to, čo ma celý život trápilo : nájdem ten moment v mojom živote, ktorý bol spúšťačom psychických porúch ( úzkosti začali 10 mesiacov po narodení syna) . Že sa udeje niečo, počas čoho nebudem pri vedomí  a pani Dr. mi víťazoslávne oznámi – našli sme to! Na našom prvom stretnutí ma ale pani Dr. jasne vyviedla z omylu – cieľom mojej terapie nie je násť spúšťač – čo mi to pomôže keď to budem vedieť? – cieľom terapie je dokázať každý atak spracovať, eliminovať a postupne  „prepísať cestu reakcie“ na spúšťače okolo mňa. A práve tento „zázrak “ sa deje počas hypnoterapie…. Áno, pre mňa zázrak. Každé stretnutie bolo o vysvetlení myšlienok, reakcií, techník, fungovania mozgu, o odovzdaní materiálov na domácu úlohu a o hypnóze v praxi…..Hypnoterapia je proces, je to spolupráca terapeuta a pacienta,  je to o zavádzaní techník do praxe….nie je to žiadne čáry – máry a som zdravý…. Doktorka Carter je  pre mna stelesnením profesionality a ludskosti, je to top profesional, ktorý mi pomohol nájst to, čo som 20 rokov hľadala. Každá technika, ktorú použijem mi dodáva istotu a eliminuje strach  a telesné prejavy – tie sú pre mňa najhoršie, hlavne v práci. Každá nahrávka z terapie, ktorú si púšťam , ma privedie do stavu uplnej relaxácie, čo bolo predtým nemožné a neustále som bola v napätí. Je toho veľa, o čom by sa tu dalo písať….Byť v hypnóze neznamená nevedieť o sebe, je to stav príjemného uvoľnenia. Nie je na mieste očakavanie – A teraz zaspim… Kazdú hypnózu som si vyslovene užívala, a napriek tomu som na sebe pod vedením pani Dr. v podstate pracovala.

Jednoznačne – každému, kto sa trápi s akýmkoľvek psychickým problémom odporúčam hypnoterapiu u Dr. CARTER, z môjho pohľadu TOP hypnoterapeuta na Slovensku. 

Ďakujem za každú minútu, ktorú ste mi pani Dr. venovali, padlo  to na úrodnú pôdu. Želám Vám všetko dobré, konečne po 20tich rokoch žijem bez strachu, čo bude ak…. 🙂

Slavka Ružinská, Bratislava


Keď som po prvý krát natrafil na hypnoterapiu, ihneď ma zaujala a prečítal som si úvodné informácie pre klientov. Objednal som sa a onedlho nadišlo prvé stretnutie. Bol som mierne nervózny a nevedel čo presne očakávať ale obavy boli zbytočné. Stretnutie prebehlo v kľidnom, komfortnom prostredí s vedením príjemnej p. terapeutky. Prvé aj každé ďalšie sedenie vnášalo niečo nové  a nadväzovalo a budovalo na predošlom. Do spoločnej práve by mal svoju časť úsilia vložiť aj klient a dozvie sa ako na to. Hodnotím veľmi pozitívne.Vrelo odporúčam. Vďaka. S.T


Pred pár rokmi som sa rozhodol zmeniť životný štýl, schudnúť, športovať, atď. Prekročil som však isté hranice a môj životný štýl sa zmenil na neustálu hektiku, mnoho práce, mnoho záujmov a prakticky 2-3 roky som nepoznal oddych. Nevedel som vypnúť, stres som vybíjal fyzickou námahou, športom, prácou. Bez akejkoľvek aktivity som vydržal nanajvýš pár minút, žiadne čítanie, žiadna televízia, pri stretávaní s ľuďmi som tiež vydržal len krátko. Zdravotné problémy mi spôsobili „stopku“ a začal som nekontrolovateľne piť, až to skončilo hospitalizáciou na psychiatrickom oddelení. Tu som si uvedomil, že je nutná zmena a vyhľadal som pomoc psychologičky, ktorá mi odporučila hypnoterapiu. Okrem strachu o kontrolu nad svojou hyperaktivitou sa zvyšovali aj moje návaly zlosti, výbuchy (tie mávam prakticky od malička), depresie, myšlienky o smrti, izolovanosť od ľudí. Tiež práve začínajúci vzťah som nevedel usmerniť, všetko mi prišlo z mojej strany zlé. Preto som sa rozhodol absolvovať spomínanú hypnoterapiu.

S odstupom času by som ju hodnotil, ako úspešnú, hoci samozrejme zázraky sa nedejú a priniesla tiež svoje negatíva, no tie pozitíva určite prevládajú. Najprv teda pozitíva:

  • Úplna priorita bola „vedieť vypnúť“ a to sa mi darí. Stále mám veľa práce, ale počas voľna som schopný nič nerobiť aj celý deň. Vrátil som sa k čítaniu, denne síce len pár desiatok minút, ale viem sa pri knihe odpútať od starostí a problémov (vec v nedávnej minulosti nereálna).
  • Po niekoľkých rokoch som videl celý film naraz.
  • Výbuchy zlosti viem do určitej miery ovládať. Už niekoľkokrát sa mi stalo, že som sa ovládol a „neriešil“, udusil to, neskôr sa ukázalo, že ani nie je čo riešiť. Čo sa týka samotných konfliktov, stále sa im radšej vyhýbam, nie celkom si viem presadiť to svoje a keď k niečomu dôjde, som nepríjemný a chcem byť nepríjemný. Z konkrétnych prípadov ma napadá konflikt v bare, kde opitý tínedžer mi vulgárne vynadal, tak som mu dal dve facky, no i pri tom som dbal na to aby som mu neublížil. V minulosti by to bolo tak, žeby som ho bil hlava – nehlava. Či som konal správne, že som ho udrel, neriešim, možno nie, ale možno to ani inak nešlo. Je to jedno. V práci som sa dostal do niektorých slovných konfliktov, pretože sa mi zdalo, že moje ústupky kolegovia zneužívajú. Rozhodol som sa dbať na to, aby mi nikto nesiahal na môj „priestor“ a tieto konflikty ma nezasahujú do takej miery, ako by som čakal. Po pár minútach som schopný vtipkovať s inými kolegami. Určite ale tieto konflikty majú menej dynamický priebeh ako v minulosti, nepodlieham afektu a do určitej miery vyberám to, čo poviem.
  • Pýtal som sa aj priateľky, ako pôsobím na ňu. Podľa nej reagujem podstatne inak, mnoho vecí, ktoré by som niekedy bral príliš vážne obrátim na srandu. Som pokojnejší a rozvážnejší. Je rada, že som podstúpil HT.
  • „Mlyn v hlave“ funguje stále, ale teraz prevažujú nepodstatné veci – slovné hračky, verše, texty do piesní. Rozmýšľam aj nad vážnymi vecami, ale nemajú na mňa taký dopad, ako kedysi. Keď je už toho veľa a myšlienky sú ťaživé, dokážem ich ľahšie zahnať napr. hudbou, nejakou hrou, čítaním a podobne. Trochu ma desí fakt, že smrť mi nie je až taká hrozná. Až príliš v pohode som bral dve úmrtia kamarátov. Neviem, či je to dobré, alebo aspoň normálne.
  • Alkohol ma desí. Mám strach z toho, čo som už kvôli nemu zažil. Priznám sa, vypil som počas Vianoc nejakú pálenku, ale nerobí mi dobre. Som mrzutý, oťapený, nespoločenský. Som alergický na opitých ľudí a pri predstave, že opitý vyzerám podobne, mi je zle. Posedím ale v bare pri kofole, káve, hoci málokedy dlhšie ako hodinu – dve.
  • Napadlo ma ešte niečo, čo neviem, či súvisí práve s hypnoterapiou. Od dieťaťa mávam migrény, veľmi nepravidelne, boli obdobia, keď som mal migrénu aj 4-5x do mesiaca, dokonca niektoré série trvali aj 4 dni vkuse. Boli aj obdobia bez migrén, možno aj rok. Neviem presne dátum, kedy som mal poslednýkrát migrénu, ale bolo to pár týždňov pred začiatkom hypnoterapie. Znamená to, že už doba bez migrény sa blíži k roku. Pokiaľ teda mala hypnoterapia vplyv aj na migrénu, už len kvôli tomu by som ju považoval za úspešnú.

Ešte by som spomenul tie negatívne stránky:

  • Pohodlnosť a benevolencia voči povinnostiam
  • Ťažko sa mi prinútiť napr. cvičiť, upratať, alebo aj napísať túto recenziu.
  • Obmedzená pevná vôľa. Potreboval by som schudnúť, nacvičiť nejaké veci na skúšku kapely, no ťažko sa mi je donútiť. Viac je pre mňa dôležitá momentálna pohoda. S pevnou vôľou súvisí aj fajčenie. Po 7 mesiacoch bez nikotínu som začal znovu fajčiť. Ani neviem prečo.

Hoci som chcel ovládať ten kolotoč do ktorého som sa dostal, neriešil som aj možné negatívne stránky. Tie však ani zďaleka nie sú také nebezpečné ako bol môj spôsob života. Preto by som ohodnotil spokojnosť s výsledkom HT na 80%. Celkovo mám život pokojnejší a spokojnejší.


Chcem sa poďakovať pani Dr.Carter ktorá my pomohla s mojou závislosťou k drogám naučila ma sa správne rozhodnúť, techniky ktorymy viem predísť sylnim crawingom alebo aspoň ich znížiť, taktiež my pomohla so strachom komunikovať v spoločnosti ľudí ešte raz ďakujem a pozdravujem. LP


Pre hypnoterapiu som sa rozhodla kvôli dlhotrvajúcej nespavosti, ktorá veľmi negatívne ovplyvňovala môj život v pracovnej i súkromnej oblasti. Tento problém som dovtedy  riešila inými, väčšinou alternatívnymi metódami, ktoré mi však  pomohli len na krátky čas. Účinky hypnózy boli badateľné už po prvých sedeniach a postupne sa môj problém takmer celkom odstránil. Pani doktorku Carter určite odporúčam, oceňujem jej profesionálny a citlivý prístup, som jej vďačná za oboznámenie s technikami, ktoré mi pomáhajú zvládať rôzne životné situácie.  Prajem Vám veľa spokojných pacientov 🙂 Pekný deň JP


Dobrý deň. Chcela by som sa poďakovať pani lekárke Dr. Carter za jej ľudský prístup a obrovskú pomoc pri zmene môjho života. Aj teraz po čase, ak má prepadávajú staré myšlienky,tak si preberieme všetko od znova podľa inštrukcií a zápiskov. Bez pomoci pani lekárky neviem ako by môj život pokračoval ďalej. Obrovské ďakujem a určite odporúčam to vyskúšať všetkým, ktorí už nevedia ako ďalej. M.V.


Spočiatku som sa hypnozy  bála, no som rada, že som do toho šla. Pretože keď nevyskúšaš, nevieš. Pani dr. Carter je  veľmi milá a príjemná, so všetkým poradí a pomôže. Mojim problémom bol strach, stres niekedy aj z maličkostí,  no pani doktorka ma naučila techniky, ktorými tieto problémy môžem znížiť až odstrániť, len treba chcieť a pevnu vôľu sa tie techniky naučiť a opakovať ich. Ďakujem, že som vás mohla spoznať. V.A.  


Dobrý večer. Žila som spokojný, krásny život , ktorý sa zo sekundy na sekundu zmenil . Stratila som to najdôležitejšie čo som mala .  Sú v živote situácie kedy aj silný vyrovnaný človek potrebuje pomoc lebo ho život položí na kolená. Vyhľadala som si pomoc prostredníctvom pani doktorky Carter , bola to najlepšia vec ktorú som v mojej situácií spravila.  Jej hypnoterapie mi pomohli znovu sa pozbierať, veriť si , myslieť pozitívnejšie a po takmer roku sa mi konečne upravil spánok . Začala som jednoducho opäť žiť, začo jej veľmi pekne ďakujem a odporúčam každému kto si sám so svojimi problémami poradiť nevie. W.C.


Moja skúsenosť s pani doktorkou Carter je veľmi pozitívna, azda najlepšia akú som doteraz mala s lekármi. Je veľmi milá, stále usmievavá, priateľská  a hlavne je to profesionálka, ktorá má skutočný záujem o Vás  a o vaše problémy, napr. s obezitou. Pani doktorka mi pomohla pozerať sa na svet a rôzne situácie v živote z úplne iného uhla. Naučila ma ako zlepšiť svoj život pomocou rôznych nástrojov a techník a hlavne ako sa pozerať na seba, ako sa venovať sama sebe, ako zvýšiť sebavedomie a sebadôveru vo vlastné schopnosti. Ale to na čo som sa vždy najviac tešila bola hypnóza, uvoľnila som sa, zrelaxovala  a načerpala energiu. Som veľmi rada, že som sa odhodlala a využila jej služby. Každému pani doktorku Carter  môžem len odporučiť. M.K.  


Hypnoterapiu som objavila náhodou na nete pri hľadaní riešenia môjho problému. Za MUDr. Carter som šla s malou dušičkou, pretože hypnózu som poznala iba z filmov, kde hypnotizovaný bol ovládaný niekedy aj proti svojej vôli. Hneď pri prvom stretnutí sa moje obavy úplne stratili. MUDr. Carter je veľmi milá, chápavá, s veľkou snahou pomôcť. A hlavne vopred vysvetlí ako bude terapia prebiehať a čo môžem očakávať. A naozaj, moje očakávania sa splnili. Problém sa síce nestratil úplne na 100 % ale už aspoň viem ako naň :-). 
MUDr. Carter a hypnoterapiu môžem len doporučiť, som vďačná za túto skúsenosť. ĎAKUJEM. M.B


Na uvod chcem povedat, ze aj ja sam som hypnoterapiu vnimal trocha skeptycky, a neveril som, ze to moze nieco priniest a v urcitom smere pomoct, predsa len, nieje to ani najlacnejsie, no nakoniec som sa rozhodol investovat tie peniaze. Moj problem spocival hlavne v akomsi strachu vystupovat pred nejakym davom ludi, no a to som si v mojom kariernom vzraste nemohol dovolit. Ja som potreboval byt hlavne uplne sebavedomý, a povedat vzdy to co, chcem povedat, a nie nejako sa schovat do uzadia. Hypnoterapia pre mna teda znamenala možnosť. Ci uz to vyjde alebo nie, hlavne ze som to skusil. No a vysledok bol ten, ze to vyslo. Mohol som sa konecne pohnut trocha dalej, co sa hlavne tyka pracovneho zivota. Sedenia boli velmi prijemne, skvelo som sa pri nich odreagoval od kazdodenneho stresu, a bol som skvelo uvoľnený. Prijemny hlas dr. Carter spolu s relaxacnou hudbou, vas krasne uvolni na pohodlnom kresle a clovek je po kazdom sedeni ako uplne novy clovek. Zaverom mojej recenzie je vlastne pozitivna skusenost, s tymto oborom, a chcem povedat len tolko, ze sa toho vobec netreba bat, netreba mat obavy ale jednoducho to skúsiť. Urcite sa oplati. M.K.


Obavy z hypnoterapie som  nemala, skôr ma to stále viac a viac lákalo – absolvovať to, nakoľko som si uvedomovala, že moje „riešenia môjho Ja“ potrebujú ísť viac do hĺbky a do minulosti. Už pri prvom našom stretnutí som vedela, že som urobila správny krok a potešilo ma, že hneď som našla „možnosť, spôsob“ako to realizovať aj napriek tomu, že sa to neuskutočňovalo v Košiciach,  ale v inom meste, kde som potrebovala cestovať . Každému, kto sa rozhoduje, či hypnoterapiu skúsiť ako možný spôsob zlepšenia žitia svojho života odporúčam osobnú konzultáciu s Vami pani doktorka,  pretože Váš vysokoprofesionálny a empatický prístup  človeku poskytne reálny pohľad na priebeh hypnoterapie, na postupy, na možnosti ale i na závery. Vysvetlenie aj inštrukcie k „procesu sedení“ boli na jednej strane presné a odborné a na druhej strane podané „ľudskou rečou“ ušité na jednotlivca, ktorý hľadá pomoc,návod, radu, vysvetlenie, ozrejmenie toho, čo a prečo sa mu v živote dejú veci tak ako sa dejú. So všetkým, čo obnášalo 8 „sedení“, či už to bol Váš prístup, hodnotenie a navrhovanie riešení, samotné prostredie,  som maximálne spokojná. Prínos pre mňa je v podobe pokojnejšieho riešenia životných situácii, ktoré som mala možnosť priebežne s Vami aj konzultovať. Prínosom pre mňa je aj  iný – nedramatizujúci a nezveličujúci  pohľad na životné situácie.  Pomohli mi k tomu techniky, ktoré som sa naučila, ktoré som vytrvalo začala používať a vyplatilo sa, stálo to za to, pretože odmenou mi boli „iné“ reakcie ľudí,  „inak“ sa uskutočňujúce situačné diania – presne tak ako by to malo byť, presne tak, ako som to potrebovala, aby som nebola v strese, v nepokoji, v obavách, v strachu.  Som veľmi rada, že som sa pre tento krok rozhodla, skúsila svoj život obohatiť. Vám pani doktorka ďakujem za už spomenutý vysokoprofesionálny prístup, ľudskosť a trpezlivosť, ktorá pre mňa bola tiež dôležitá, pretože vďaka nej som som „v sedeniach“ vytrvalo pokračovala. Želám Vám vo Vašej úžasnej a prínosnej práci veľa veľa úspechov. Ďakujem, objímam Vás  a ostávam s pozdravom  OL 


Život nám prináša rôzne situácie, niekedy vie poriadne potrápiť, až tak, že to už sami nevieme zvládnuť… Ja Vám chcem, pani doktorka, týmto veľmi pekne poďakovať za Vašu pomoc, láskavý a empatický prístup pri riešení mojich problémov. Je super vedieť, že existuje fungujúca a zároveň príjemná možnosť nájsť z toho bludného kruhu cestu von, a opäť začať žiť radostne a plnohodnotne… Ešte raz veľká vďaka za všetko, K. J. SNV


Neviem ci dokážem rýchlo, stručne a jasno opísať svoju skúsenosť so stretnutí s pani doktorkou Carter, no skúsim to….. Pani doktorku môžem len a len odporučiť každému kto si nevie poradiť so svojím problémom. Dostalo sa mi pochopenia, empatie, osobného, individuálneho a priateľského prístupu. Plánujem jej služby využiť na riešenie iného typu problému v mojom živote.

„Pani doktorka, patrí Vám moje velikánske ďakujem a želám všetko dobré v pracovnom a osobnom živote“ V. P. Poprad


Dobrý večer,

neprejde deň, aby som si na Vás nespomenula. Nielen, že ste mi veľmi pomohli,ale aj neskutočne inšpirovali. Patrí vám moja úprimná vďaka. Myslela som si,že to bude len skúsenosť, ale pochopila som toľko vecí a hlavne v tejto konzumnej a rýchlej dobe, keď akosi zabúdame tak trochu na seba,som si uvedomila, aké je dôležité venovať sa samým sebe , svojím potrebám a hlavne vďaka tým sedeniam u Vás beriem život z úplne iného pohľadu a to bolo pre mňa veľmi dôležité, v období, keď som to potrebovala….

Stanka SNV


Som typ človeka, ktorý sám seba považuje za silného. Takto sa aj správam a toto prezentujem aj svojmu okoliu. Samozrejme, okolie si Vašu silu po istom čase začne nevyhnutne vyžadovať. Aj keď ste unavená – lebo pracujete pod vysokým tlakom nie zriedka aj 16 hodín denne. Aj vtedy, keď po tejto práci prichádzate domov, ku dvom malým deťom, kde manžel nie je zrovna veľkou pomocou. Aj vtedy, keď Vám umrie veľmi blízka osoba a Vy predsa musíte byť silná, žiadne slzy, odpočinok, čas na zdravé trúchlenie. A potom to príde. Silu už len hráte. A v podstate už ani neviete, že kto ste. Prečo je úsmev len maska. Prečo v noci nespávate, aj keď je únava priam neznesiteľná. Zrazu sa „prečo“ vo Vašom živote hromadí. 
Ja osobne som vtedy začala hľadať riešenie. Klasická psychologická terapia mi pripadala veľmi zdĺhavá, neefektívna, ťažkopádna. A natrafila som na hypnoterapiu. Spočiatku,  s početnými otázkami,  som googlila po nete, že kto má aké skúsenosti. Rozhodla som sa pre skúšku. Pani MUDr. Katarína Carter si ma získala hneď na prvom sedení. A toto bolo podľa mňa kľúčové. Dôvera. Tejto pani sa môžete zveriť do rúk s plnou dôverou. Pomohla mi viac, ako za uplynulé roky ktokoľvek iný. Pomocou hypnoterapie mi „otvorila oči“. Naučila ma skutočnej sile. Sile povedať NIE a milovať samú seba takou aká som. Naučila ma prijať smrť najbližšieho človeka. Naučila ma, že úlohy sa dajú aj „delegovať“ (od toho času milujem toto slovo :-). Konečne spávam ako batoľa. Som jej nesmierne vďačná. S.J.


Dobry den, dakujem za Vasu pomoc s mojou agorafobiou 
vratil som sa z dovolenky, bolo super, takze
dakujem 🙂

S pozdravom T.K.


Velmi pekne dakujeme za pomoc s našim problemom s pomocovanim. Pomohlo to okrem ineho aj na ine veci, Som velmi rada, že sme mohli využiť Vašu terapiu. 
Rada Vás odporučim aj iným.

S pozdravom R.G


Dobrý večer,
Touto cestou sa Vám chcem ešte raz pekne poďakovať za naše stretnutia.
Fakt mi pomohli. Dokonca z práce mi neposlali výpoveď, ale zatiaľ sme sa dohodli na práci na čiastočný úväzok.
A momentálne pracujem z domu.
Dokonca včera mi šéf napísal, že sa mu páči môj prístup. Takže fakt zmena k lepšiemu.
Dokonca po dvojtýždňových útrapách vidím prvé pozitívne zmeny pri plánovaní času a úloh (metóda A,B,C).
Na stene mám doteraz pripnutý dlhodobý cieľ, aby som zo seba urobila dlhodobo šťastného človeka. Keď cítim potrebu alebo hocikedy, keď ma napadne, tak si to tam viem nájsť a prečítať.

Dakujem L.Z.


Terapiu v centre Hypnos v Spišskej Novej Vsi som si vyhľadal na internete s cieľom riešiť problém, ktorý ma vo veľkej miere obmedzoval pri činnostiach každodenného charakteru. Pred prvým stretnutím som sa obával agresívneho vplyvu hypnózy do vlastného podvedomia. Tieto obavy však počas stretnutí rýchlo vymizli. Terapie boli spríjemňované chápavým a prívetivým prístupom terapeuta. Po každom stretnutí som sa cítil preukázateľne uvoľnenejší s pozitívnym postojom k životu. Súčasťou stretnutí boli aj konzultácie s množstvom odskúšaných odporúčaní pre fungovanie v záťažových situáciách. Skutočne fungovali. Aj keď problém sa mi nepodari lo úplne vyriešiť, zmeny myslenia, ktoré na sebe pozorujem, by ma aj v budúcnosti viedli si tieto zážitky kedykoľvek zopakovať.   

MP 


Zdravím..mala som stavy úzkosti,som bojazlivy typ človeka -vnutorne.Vyhladala som p.doktorku Carter a môžem povedať, že má skúsenosti ako človeku pomôcť.Je certifikovaný profesionál.Trapili má zuby,ale až tak,že veľká nespokojnosť z cudzieho predmetu v ústach.V ústach pretrvávalo pálenie.Pani doktorka použila techniku myslenia, že keď počula som relaxačnú hudbu a jej príjemný hlas, hneď moja myseľ bola na správnom mieste.(uspokojivá).Po 1 sedení som mala zmiešané pocity,ale nasledujúce ma presvedčili, že je v Tom profík.Zo ❤️ ďakujem a prajem veľa úspechov vo vašom živote. M.H.


Dobrý deň, chcem vyzdvihnúť prístup pani Carter. Človek sa niekedy dostane do slepej uličky a nevie ako von. Pani doktorka mi ukázala cestu, ešte raz ďakujem, som na dobrej ceste, veci vidím inak, zmenil som celkový prístup. Ukázala mi ako a ja  sa snažím na tom pracovať. Nie všetko je super, ale 365 dní v roku nebude vždy super, čo je podstatné
žije sa mi lepšie, pozdravujem a veľké ďakujem.
P.M.PP


 V prvom rade by som sa chcel poďakovať Katke Carter za jej profesionálny,  ale hlavne ľudský prístup.   Na hypnózu ma prihlásila moja žena, ktorá hypnózu absolvovala ,cca pred rokom a videl som u nej samé pozitívne posuny a postoje .Inak, nie som človek, ktorý by veril takýmto veciam a že ma môže zmeniť nejaká hypnóza.   

Moje dôvody a pocity pred hypnózou :      Jedným z hlavných dôvodov prečo som šiel na prvé sedenie bolo, že napriek tomu,  že mám v živote veľmi veľa ako je  zdravie, úžasné tri deti, milujúcu už manželku, dobrú prácu a po uprataní v mojom živote, verím ,že samých skvelých ľudí o ktorých sa môžem oprieť. Aj napriek tomu som sa nevedel tešiť z obyčajných veci. Všetko sa mi zdalo šedé, fádne a nemenné.  Nedarilo sa mi dokončiť  veci ,všetko som odkladal a stále som sa nad niečím zamýšľal. Zabudol som snívať a neveril som si.  Netrpel som žiadnymi depresiami alebo podobne, každý deň som  síce fungoval ,ale tak automaticky na zotrvačník.

  Prvé sedenie bolo trocha nepríjemné, človek by mal úprimne vypísať dotazník a povedať prečo  prišiel . Je nepríjemné písať alebo hovoriť o tom ,čo v našich životoch nefunguje alebo čo nás trápi.  Je to ťažšie, ako pridávať  príspevky na facebook, o tom kde sme boli, čo sme si kúpili a čo úžasné sme zažili. Takže byť úprimný k sebe a ku Katke je trochu nepríjemné, ,ale potrebné. .Ďalšie sedenia sa skladajú z môjho pohľadu z teoretickej časti a z hypnózy.

 Teoretické časti: som Človek ktorý číta návody na použitie ,až keď zlyhajú všetky iné možnosti a asi u mňa všetky zlyhali ,lebo až na týchto sedeniach som pochopil ako funguje vedomie, podvedomie a čo to robí s naším telom a ako ja môžem ovládať samého seba a aké mám funkcie .Takže ako keby som si prečítal po rokoch návod na používanie samého seba.  

Hypnóza : toto slovo vďaka hlúpym filmom vyvoláva strach ,človek má pocit že ho niekto môže naprogramovať ako robota. Nie je to tak, v prvom rade je to relax na ktorý som sa tešil a kľudne by som si ho zopakoval. Celý čas človek o sebe vie, vie kde sa nachádza a čo sa okolo neho deje.  Má príjemný pocit uvoľnenia .Ako keď pozeráte obľúbený film a pritom driemete.

Každý z nás má nejaké rany, či na tele ,či na duši. Sú  to rany rôznych veľkostí a z rôznych období .Je logické, že na tele máme všetky rany zahojené,  lebo ich je vidno a dajú sa ošetriť. Tie rany na duši,  respektíve v našom ponímaní nie je  vidno. Často sú staré, neošetrené a bolestivé .Takže z môjho pohľadu hypnóza postrhávala kopu náplastí z bolestivých rán a ošetrila ich. Stále ich mám v hlave nikam nezmizli, len ma už nebolia. Zahojili sa a ja na nich nemyslím.

Neviem, či mi hypnóza zmenila život, ale po niekoľkých rokoch som sa oženil, darí sa mi aj v práci, aj v súkromí, cítim sa oveľa šťastnejší, oveľa lepšie zvládam stres a dokážem sa tešiť z maličkostí.

Takže ešte raz jedno veľké ĎAKUJEM